- Hoşgeldiniz

Özak İzmit köylerini ziyaret etti

Özak İzmit köylerini ziyaret etti sitemize 26 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 652 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Özak İzmit köylerini ziyaret etti

İzmit köylerinde muhtarlarla ve köylülerle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla köy hayatının korunduğunu ve köylerin kalkındırıldığını söyledi. İnceleme gezisinde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Genel sekreter yardımcı Ercan Yazıcı, Ak Parti İzmit İlçe yöneticileri ve bürokratlar hazır bulundu.

 

VATANDAŞLARI DİNLEDİ

İzmit’in Ambarcı, Güvercinlik, Yenice, Düğmeciler, Çavuşoğlu ve Bağlıca köylerinde incelemelerde bulunan Başkan Vekili Özak köylülerin taleplerini dinleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyaret programında köy muhtarlarıyla bir araya gelen Özak ve beraberindekiler köydeki vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

KÖYLÜLER ÇOK MEMNUN

Başkan Vekili Özak, vatandaşlarla sohbet ederek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun selamını getirdi. Büyükşehir Belediyesi olarak sudan altyapıya, çocuk oyun gruplarına kadar kentte ne varsa köyde de olması için çalışıyoruz, köylerden hiçbir şeyin esirgenmediğini belirterek ufak tefek sıkıntıların da zamanla giderileceğini söyledi. Köylüler aldıkları hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

KÖYLER BİZİM ÖZÜMÜZ

Köylerde altyapı çalışmaları, yol ve su hizmetlerinin tamamlandığını belirten Başkan Vekili Özak, “Büyükşehir Belediyesi köylerde tarım ve hayvancılıkla ilgili danışmanlık hizmeti veriyor. Modern tarım ile elde edilen verim daha da arttı. Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri her zaman devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi köylerdeki kalkınmaya büyük önem veriyor. Köylümüz üretendir, çalışandır ve emek verendir. Köyler geçmişten geleceğe bizim özümüzdür. Özellikle köylerimizin doğal yaşantısının ve köy dokusunun bozulmaması ve buralarda geleneksel köy hayatının devam etmesi için imar planlarında köyleri koruyoruz” diye konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz