- Hoşgeldiniz

Osman Hamdi Bey Müzesi’nde yılın ilk sergisi

Osman Hamdi Bey Müzesi’nde yılın ilk sergisi sitemize 20 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 500 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Osman Hamdi Bey Müzesi’nde yılın ilk sergisi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek müzeye dönüştürülen ve her gün ziyarete açık olan Osman Hamdi Bey Müzesi’nde yılın ilk sergisi açıldı. Zehra Çiriş ve öğrencileri tarafından yapılan resim çalışmaları Osman Hamdi Bey Müzesi sanat galerisinde sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

SANATÇIYA VERİLEN DESTEK DEVAM EDECEK

Osman Hamdi Bey Müzesi sanat galerisinde açılan resim sergisi açılışına Müzeler Şube Müdürü Halil Zorlu, Zehra Çiriş, resimleri sergilenen öğrenci ve yakınları ve sanatseverler katıldı. Resim sergisi açılışında konuşma yapan Müzeler Şube Müdürü Halil Zorlu, emeği geçen herkese teşekkür ederek sanatçılara verilen desteğin devam edeceğini söyledi.

SERGİ 2 HAZİRANA KADAR AÇIK

Resim sergisinde, Zehra Çiriş ve 13 öğrencisi tarafından suluboya, yağlıboya, akrilik ve kahveli teknikleri kullanılarak yapılan 98 eser sergilenmekte. Osman Hamdi Bey Müzesi sanat galerisinde yer alan resim sergisi 2 Haziran’a kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

osmanhamdi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz