- Hoşgeldiniz

ORYAPI İNŞAAT’A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

ORYAPI İNŞAAT’A GÖRKEMLİ AÇILIŞ sitemize 26 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 824 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ORYAPI İNŞAAT’A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Zekai Oruç’un sahibi olduğu Oryapı İnşaat Kartepe’de Faaliyete Geçti

oryapi-insaat-kartepe-de-acildi

Kocaeli’nin Kartepe’ ilçesinin genç ve başarılı işadamlarından Zekai Oruç nakliyecilik işine ilaveten sahibi olduğu Oryapı İnşaat, Nakliye, Tekstil, Taahhüt adlı işletmenin açılışını  yaptı.

oryapi-insaat-zekai-oruc

İstasyon Mahallesi Atakan Caddesi No:34 adresinde temelden çatıya çözüm ortağınız sloganıyla faaliyet gösterecek ORYAPI İnşaat’ın, Zekai Oruç’un ev sahipliğindeki açılışa, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ak Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Hüseyin Üzülmez, CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Yaşar Sönmez, MHP eski il başkanı Nurdoğan Kaçar, siyasi partilerin Kartepe Belediye Meclis üyesi adayları,  ve  kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

oryapi-insaat-acildi

Açılış konuşması yapan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, “Kartepe sahip olduğu değerlerden dolayı yoğun bir ilgi görürken hızlı bir değişim ve gelişim de sergilemekte. Bu da hizmet sektörünü tetiklemekte. Bugün de böylesi güzel bir işletme ile bu sektöre yeni bir katılımın sağlayan Zekai kardeşimizin heyecanına ortak olmak için hep bir aradayız. Allah kendisine hayırlı kazançlar nasip etsin” dedi. Yapılan dua ardından Belediye Başkanı Karabalık ve başkan adayları hayırlı olsun dilekleri eşliğinde açılış kurdelesini birlikte kestiler.

or-yapi-insaat

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz