- Hoşgeldiniz

ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ TEŞVİK EDİCİ OLDU

ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ TEŞVİK EDİCİ OLDU sitemize 07 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 911 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ TEŞVİK EDİCİ OLDU

İzmit’teki örnek işyeri sayısı her geçen gün artıyor. İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde temizlik, hijyen, görsel, estetik  gibi konularında kurallara uygun olan işyerlerine verilen Örnek İşyeri  ile teşekkür belgesi son olarak Alikahya Mahallesi’nde hizmet veren Ayköşe Ekmek ve Unlu Mamüller, Kılıç Lokantası, Özen Kuaför Salonu, Hizmet Market, Yüksel Börek Salonu ve Kasır Fırın Kafe Market’e verildi.

 

BELGE TEŞVİK EDİCİ OLDU

 

Belgeleri işletmelere bizzat veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, şimdiye kadar 50’den fazla işletmeye Örnek İşyeri ve teşekkür belgesi verdiklerini ifade etti. Belge almaya hak kazanan işletme sahip ve çalışanlarını kutlayan Başkan Doğan, ” Bu uygulamaya başladıktan sonra, işletmelerde gözle görülür bir değişim fark ettik. Belge bu konuda teşvik edici oldu. İşini layıkıyla yapmak ve hizmeti vatandaşa en güzel şekliyle sunmak büyük bir meziyettir. Kalite ve güleryüz birleştiğinde kusursuz hizmet kaçınılmaz oluyor. Yasal ve ahlaki sorumluluklarını yerine getiren işyerlerine teşekkür etmek ve onları ödüllendirmek bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Hedefimiz kentimizdeki bütün işyerlerinin örnek hale gelmesidir” dedi.

 

İŞLETMELER MEMNUN

 

İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürü Erdoğan Alkan’ın da hazır bulunduğu belge teslimlerinde konuşan işletme sahipleri uygulamadan memnun olduklarını ifade ettiler. İşletmeciler ve çalışanları Başkan Doğan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

izmit-bel.jpq

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz