- Hoşgeldiniz

Orman Haftası’nda Başkan’a plaket

Orman Haftası’nda Başkan’a plaket sitemize 28 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 472 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Orman Haftası’nda Başkan’a plaket

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Orman Haftası nedeniyle Kocaeli Valiliği’nin düzenlediği ağaç dikme şölenine katıldı. Kocaeli Valisi Ercan Topaca tarafından Başkan Karaosmanoğlu’na Büyükşehir’in bu yıl diktiği 1 milyon 135 bin fidan nedeniyle plaket verildi.

ORMAN HAFTASI ŞÖLENİ

Kocaeli Valiliği ve Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Orman Haftası nedeniyle düzenlenen şölende Uzunçiftlik’teki Nuh Çimento Prof. Dr. Baki Komsuoğlu MYO’na 300 adet fidan dikildi. Törene Vali Topaca ve Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, İzmit Orman İşletme Müdürü Mümtaz Aydın ve İl Genel Meclisi Başkanı Fehim Kılıç katıldı.

1 MİLYON 135 BİN FİDAN

Ağaç sevgisinin çocuk yaşlardan itibaren aşılanması gerektiğine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir olarak her yıl bir milyon fidanı toprakla buluşturma hedefimizde kararlılıkla devam ediyoruz. Bugüne kadar Kocaeli genelinde 5,5 milyon ağaç diktik. Diktiğimiz ağaçlar büyüdükçe doğal bir ormana dönüşecek’’ dedi. Törende bu yıl Büyükşehir tarafından dikilen 1 milyon 135 bin fidan için Vali Topaca tarafından Başkan Karaosmanoğlu’na plaket takdim edildi. Ayrıca Başkan Danışmanı ve TEMA İl Temsilcisi Nermin Tol’e ağaçlandırmaya olan katkılarından dolayı Vali Topaca tarafından plaket verildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz