- Hoşgeldiniz

Mustafa Sarıgül:Baba Ocağına Geri Dönüyorum!

Mustafa Sarıgül:Baba Ocağına Geri Dönüyorum! sitemize 04 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 570 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Mustafa Sarıgül:Baba Ocağına Geri Dönüyorum!

CHP’ye geri dönen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, basın toplantısında konuştu.

“Hepimiz üzerine düşeni yapacağız.” diyen Sarıgül  “AKP’ye, MHP’ye, DSP’ye, BDY’ye oy veren tüm yurttaşlarımızı kucaklamak için yola çıkıyoruz.” dedi.

Sarıgül yaklaşık 15 dakika süren basın toplantısında şunları söyledi:

“Bugün Türkiye Cumhuriyet’i için çok güzel bir gün. Yıllar sonra baba ocağına geri dönüyorum. Bu karar için Sayın Kılıçdaroğlu’na, PM meclisi üyesi arkadaşlarıma, halkıma çok teşekkür ediyoruz.Arkadaşlarımızla huzurluyuz. Bu karar hakkın teslimidir, son derece gururluyuz. Sayın Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamalar TDH’deki arkadaşlarımı çok derece mutlu etmiştir. Alınan bu karar haktan yana hukuktan yana bir karardır.El ele omuz omuza olma kararıdır.

“KIRGIN DEĞİLİM”

Birlikten sevgiyle geleceğe yol almanın ‘Bismillah’ diyerek başlanmasıdır. CHP’nin İstanbul’da başlayacak iktidar yolculuğunda bugün yepyeni bir sayfa açılmıştır. Bütün enerjilerimizi, tecrübelerimizi ortaya koyma zamanı gelmiştir. Bugün kendimi her zamankinden çok daha güçlü hissediyorum. Geride kalan yıllar için kimseye kırgınlığım söz konusu değildir.Gün birlik günüdür.

“ADNAN KESKİN’E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Artık hedefe odaklanmalıyız, geleceği konuşmalıyız. Tek düşüncemiz iktidara gelmek olmalıdır. İlk hedef yerel seçimlerdir. Gecemizi gündüzümüze katacağız, sıkmadığımız el kalmayacak. Düşüncelerimizi iktidara getirmek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız.
Tehlike yanımızdan geçerken hiçbirimiz seyirci kalamadık. CHP aldığı bu kararla yerel yönetimlerde iktidara gelmenin yolunu açmıştır. Ötekisi olmayan herkesin sevgiyle yaklaştığı yeni bir dönemi beraber başlatacağız. Huzurunuzda bir kez daha CHP Genel Başkanına, PM üyelerine, değerli arkadaşlarıma, yurttaşlarıma, özellikle Adnan Keskin’e çok teşekkür ediyorum. Ak Parti’ye, MHP’ye, BDP’ye oy veren bütün yurttaşlarımızı kucaklamak için yola çıkıyoruz. hayırlı uğurlu olsun.”

’9 KASIMDA BABA OCAĞINDAYIM’

9 Kasım’ın Türkiye Değişim Hareketi için önemli bir gün olduğunu belirten Şişli Belediye Başkanı Sarıgül “9 Kasım günü Saat 10 buçukta baba ocağına, CHP’ye tüm arkadaşlarımızı kucaklamak için gideceğim” dedi.

Mustafa-Sarıgul.jpq

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz