- Hoşgeldiniz

Milli voleybolcu Neslihan Demir’in kocasından boşandıktan hemen sonra yeni bir ilişkiye başladı

Milli voleybolcu Neslihan Demir’in kocasından boşandıktan hemen sonra yeni bir ilişkiye başladı sitemize 25 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.391 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Milli voleybolcu Neslihan Demir’in kocasından boşandıktan hemen sonra yeni bir ilişkiye başladı

Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel’den geçtiğimiz mart ayında boşanan milli voleybolcu Neslihan Demir, oyuncu Kamil Güler ile aşk yaşamaya başladı. Yedi yıl süren evliliğini tek celsede bitiren Demir’in, Güler ile yaklaşık bir aydır görüştüğü, ikiliyi Güler’in sporcu arkadaşlarının tanıştırdığı öğrenildi.

Henüz boşanalı çok kısa süre olmasına rağmen yeni bir ilişkiye adım atan milli voleybolcu herkesi şaşırttı. Bu sürpriz ilişkinin gidişatı nasıl olur?

Bu haber hakikaten çok ilginçti. Böyle bir ilişkinin olduğunu da kabul ediyorlar. Yalnız garip bir durum var. Boşanmanın hemen ardından başlayan bir ilişki kafaları karıştırıyor. Eski kocası “Allah mesut etsin, benimleyken kesinlikle böyle bir ilişki başlamamıştı” diyor. Ben bu işe biraz şüpheyle yaklaşıyorum. Tam öyle olup olmadığından emin değilim, günahını da almayayım ancak boşanmanın ardından bir ay sonra hemen birini bulacak kadar hızlı olabileceğini zannetmiyorum.

Sonuçta kendisi sporcu. Çok yoğun bir hayat temposu var. Kamil Güler de oyuncu. Onun da bir sürü işi var. Hangi ara tanıştılar da bir ilişki başladı? Burada biraz soru işareti var. Zaman bunu gösterecektir. Bu ilişkinin bu şekilde doğduğundan emin değilim. Kocası kesinlikle ben varken böyle bir ilişki yoktu diyor. Belki de Neslihan’ın kafasında bu isim vardı, boşanır boşanmaz da hayata geçirdi. Boşanmalarının bu ilişki yüzünden olup olmadığından emin değilim. Sonuçta evliyken yakalanmadılar. İsmi bile duyulmadı. ya Neslihan yeni arayışlar içerisindeydi ya da boşanma safhasında bu ilişkinin duyulup da kötü yorumlar yapılmasını istemedi, boşanır boşanmaz da gönül rahatlığıyla ortaya çıktı. Şu anda bu konuda söylenecek olumsuz hiçbir şey yok. Sadece arada kısa süre olduğu için insanın kafasına soru işaretleri geliyor çünkü biz bunun örneklerini magazinde sürekli görüyoruz.

 

 

voleybolcu Neslihan Demirneslihan-darnel

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz