- Hoşgeldiniz

Milli İrade kazanacak

Milli İrade kazanacak sitemize 14 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 319 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bugün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu kullandı. Gübretaş İlk Öğretim Okuluna eşi Behiye hanımla gelen Başkan Karaosmanoğlu, oyunu 1079 numaralı sandıkta verdi.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Gübretaş İlk Öğretim Okulu bahçesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, sandık görevlilerine de kolaylıklar diledi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin huzur ve barış içerisinde geçmesini arzuladığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “İnanıyorum ki Kocaelimizde de en ufak bir olay yaşanmadan bu seçim dönemini atlatacağız” dedi.

TARİHİ BİR GÜNE TANIKLIK EDİYORUZ

Cumhurbaşkanının ilk kez halk tarafından seçildiğini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, “Bu tarihi güne tanıklık etmekten çok mutluyum. Çocuklarımıza, torunlarımıza bırakabileceğimiz en güzel miras milli iradedir. Bugün yapılacak olan seçimlerde sonuç ne olursa olsun tarihimizin yazacağı ilk şey milli iradenin kazanmış olduğudur. Halkımız da tercihi görüşü ne olursa olsun sandığa giderek iradesine sahip çıkmalıdır” ifadelerini kullandı.

BUGÜN KAZANAN OLMAZSA?

Bugün yapılan olan seçimlerde yüzde 50’nin üzerince oy alan çıkmazsa 24 Ağustos Pazar günü en çok oyu alan iki aday tekrar yarışacak ve cumhurbaşkanı belli olacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :