- Hoşgeldiniz

MHP’li Türkkan:Başbakan Türkiye’yi Ateşe Atıyor

MHP’li Türkkan:Başbakan Türkiye’yi Ateşe Atıyor sitemize 24 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 364 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

MHP’li Türkkan:Başbakan Türkiye’yi Ateşe Atıyor

mhpli-lutfu-turkkan

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan daha çok Balkan göçmeni vatandaşların yaşadığı Şekerpınar Semti’nde seçmenlerle biraraya geldi.

Burada güncel konularla ilgili açıklamalarda bulunan Lütfü Türkkan Türkiye ile Suriye arasında devam eden ve Türkiye’nin bir Suriye uçağını dün düşürmesiyle daha da gerginleşen ilişkilerle ilgili olarak şöyle dedi:

“Suriye’de bu rejim muhaliflerine yapılan destek sonrası Türkiye içersinde bir takım terör faliyetlerinin gelişeceği daha önce de konuşmalarımızda aktarmıştık. Niğde de öldürülen polis ve asker bunu doğrular nitelikte çıktı. Sayın Başbakan dünki uçağı düşürülüşüne miting meydanından duyurması bunun geçmişte bizim de iddia ettiğimiz planlı bir mesele olduğu ortaya çıkıyor. Sayın Başbakan artık kendi geleceği için ülkeyi ateşin ortasına atmaktan asla ve asla çekinmiyor.

 Başbakana soruyorum ben. O sınır ihlali yapan uçağı düşüren zihniyet haftada enaz 4 defa Yunan jetleri sınır ihlali yapıyor. Hangisine ateş etmeyi düşündü bugüne kadar.

‘CUMHURBAŞKANININ YASAK DELDİĞİ TEK ÜLKEYİZ’

Sosyal medyayı en fazla kullanan milletvekillerinden biri olan Lütfü TürkkanTwetterin yasaklanmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Başbakan Twitter’i kapattı. ‘Bütün Dünya karşıma dikilse ben bu yasaktan dönmem’diyor. Sayın Başbakan unutuyorki bu dünyanın içersinde yer alan bir Türkiye burası. Biz Marsta yaşamıyoruz. Bu dünya diğer dünya ülkeleri ile yaşayan bir ülke. Yasaklar en son Mısır’da Müberek tarafından yasaklanmıştı. Libya’da yasaklanmıştı. Bu yasaklayanların en fazla ömrüTwitter yasağından sonra en fazla 16 gün sürdü. Sayın Başbakanı merak ediyorum bundan sonra kaç gün sürecek. Sayın Başbakanın yasağını kendi bakanları bile dinlemiyor. Açın bütün bakanlar, bütün milletvekilleri Twitteratıyor. Cumhurbaşkanının yasakları deldiği tek ülkeyiz biz. Twitter Türkiye’de yasak, Cumhurbaşkanı farklı yollarda Twittere giriyor ve Twit atıyor.

Yani komikmi? Komadimi? adını ben koyamadım. “

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz