- Hoşgeldiniz

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman:Sorumlu Erdoğan olur

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman:Sorumlu Erdoğan olur sitemize 23 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 364 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman:Sorumlu Erdoğan olur

‘63 akil insanın başına bir şey gelirse sorumlusu Bahçeli olur’ diyen AK Partili Mehmet Ali Şahin’e yanıt veren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman “Şahin ve tüm AKP’liler bilmelidir ki sahnelenen bu çadır tiyatrosunda, 63 aklını yitirmiş adamın başına bir şey gelirse, bunun sorumlusu AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’dır” dedi.
Sorumlu Erdoğan olur
 

 

MHP’nin “Akil İnsan” tepkisi giderek büyüyor. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, eğer “İmralı ayrışma süreci” sonunda Türk milletinin ve devletinin başına bir şey gelirse bunun hesabının “Başbakandan, Mehmet Ali Şahinlerden, Hüseyin Çeliklerden, 63 bahtsız kiralık beyinden ve onların arkasındaki dikta heveslilerinden” sorulacağını bildirdi. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in, Akil İnsanlar Heyetindeki isimlerin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından hedef gösterildiğini iddia ettiğini belirterek, “Şahin ve tüm AKP’liler bilmelidir ki sahnelenen bu çadır tiyatrosunda, 63 aklını yitirmiş adamın başına bir şey gelirse, bunun sorumlusu AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’dır. Hatta içlerinden bazılarına karşı, AKP kendi eliyle bir operasyon düzenliyor ve bunun da iftirasını Sayın Genel Başkanımıza atmaya çalışıyorsa bu boş heveslere kapılmasınlar. Ülke yönetimini elinde bulunduran AKP, böyle bir duyum aldı ve gereğini yapmıyorsa sorumlu yine kendisidir” diye konuştu.

DÜZENİ BOZACAĞIZ

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “AKP’ye göre PKK paçavralı Öcalan mitingi olumludur ama Türk bayraklı İzmir mitingi provokasyondur” dedi. Vural, düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, sürece tepki koyanlara “çapulcu” dediğini ileri sürerek, “Asıl çapulcular, PKK ile milletimizi tehdit edenlerdir. Ey Erdoğan, senin PKK ile kurmak istediğin düzeni biz bozacağız; bu ülkenin birliğini bozmak isteyen bu çapulcularla birlikte seni de tarihe dip not olarak göndereceğiz. Devletimiz sokakta kurulmadı ve sokakta teröre teslim edilmeyecektir” diye konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :