- Hoşgeldiniz

Meteoroloji İl Müdürü İsu’da

Meteoroloji İl Müdürü İsu’da sitemize 24 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve 233 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Son dönemde Kocaeli ve çevresinde meteorolojik şartlarda ani değişimler yaşanıyor. Kocaeli’nin altyapısını kurduğu teknoloji merkezi ile yöneten İSU Genel Müdürlüğü, il genelindeki 17 ayrı noktada yağışları ölçerek tedbirler alıyor.

 

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Kocaeli Meteoroloji Müdürü Sefer Kaçmaz ve ekibini makamında ağırladı. Misafirleri ile bir süre baş başa görüşen Genel Müdür İlhan Bayram, kurumun teknoloji üssü olan SCADA Merkezi’ni misafirlerine gezdirdi.

İçmesuyu depoları, atıksu ve yağmursuyu kollektör hatları, terfi merkezleri ile arıtma tesislerini tek merkezden takip ve müdahalesini yaptıklarını ifade eden Genel Müdür İlhan Bayram, 17 ayrı noktada ise sensörler ile yağışları ölçtüklerini söyledi. Yağışları anlık olarak tespit ettiklerini belirten Genel Müdür, buna göre önlemleri planladıklarını kaydetti.

Kocaeli ve çevresinde son yıllarda kuraklık ve aşırı yağışlar yaşandığını belirten Meteoroloji İl Müdürü Sefer Kaçmaz da, İSU Genel Müdürlüğü’nün gerek işletmecilikte gerekse teknoloji alanındaki uyguladığı yenilikler yerinde görmenin heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :