- Hoşgeldiniz

MAHALLELERDE KAR ÇALIŞMALARINA ARA VERİLMİYOR

MAHALLELERDE KAR ÇALIŞMALARINA ARA VERİLMİYOR sitemize 19 Ocak 2021 tarihinde eklenmiş ve 25 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
MAHALLELERDE KAR ÇALIŞMALARINA ARA VERİLMİYOR

Kar yağışının ilk saatlerinden itibaren koordineli bir şekilde karla mücadele çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri, kar küreme ve yol tuzlama çalışmalarına gün boyu devam etti

İki gün süren kar yağışı sırasında büyük bir tempoyla mahallelerde kar temizleme çalışması gerçekleştiren İzmit Belediyesi, merkez ve tüm köy yollarının kar küreme ve tuzlama işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ekipler sabah saatlerinde Tüysüzler Mahallesi, Kuruçeşme Öğretmenler Sitesi ana arterler ve ara sokakları, Malta Mahallesi Alemdağ Sokak ve civar sokakların kar küreme ve tuzlama çalışmalarını gerçekleştirdi.

Çalışmalar Sürecek

İzmit Belediyesi ekipleri tüm hızıyla kentin dört bir yanında gerçekleştirdiği kar küreme ve tuzlama çalışmalarıyla, İzmitlilerin ulaşımda rahat etmelerini sağlıyor. İzmit Belediyesi ekipleri vatandaşların rahat bir şekilde ulaşımını sağlamak için gece boyu çalışmalarını sürdürecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,