- Hoşgeldiniz

Lösemili Çocuklar Gölkay´da

Lösemili Çocuklar Gölkay´da sitemize 09 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 738 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Lösemili Çocuklar Gölkay´da
“Çocuk dostu şehir” İzmit Belediyesi’nin kendisi de aynı zamanda çocuk doktoru olan Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ilimizde tedavi gören lösemi hastası çocuklar ve ailelerini Gölkaypark’ta ağırladı. Düzenlenen kahvaltıda çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilenen Başkan Doğan ” hepiniz zor bir süreç yaşıyorsunuz. Ama bu sürecin kazananı sizler olacaksınız” dedi.

 

KAZANAN SİZ OLACAKSINIZ

 

Çocukları çok sevdiğini ve onlar adına yapılan her şeyden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Doğan

Lösev Vakfı Kocaeli Aile Komitesi ile biraraya geldiği kahvaltıda ” bu dünyada hastalıkta sağlıkta bizler için. Hem çocuk doktoru hem de üç çocuk sahibi bir baba olduğumdan sizlerin sıkıntılarını çok iyi anlıyorum. Ama siz annelerimizin gözlerinde gördüğüm inanç bana bu sıkıntıların aşılacağını söylüyor. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Siz annelerin bu süreçte yaptığı fedakarlıkları görmezden gelmek mümkün değil. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve moralinizi bozmamanızı istiyorum. Unutmayın bu zorlu sürecin kazananı sizler olacaksınız” diyerek annelere moral verdi. Kahvaltıya katılan annelerin Anneler Günü’nü kutlamayı da ihmal etmeyen Başkan Doğan annelere hep yanlarında olduğunu hatırlattı.

 

GÖNÜLLÜLERİN KOCAMAN YÜREĞİ VAR

 

Hastalığın teşhiş tanı ve tedavi aşamasında doktorlara, hemşirelere, anne ve babalara çok büyük görevler düştüğünü söyleyen Başkan Doğan hastalık karşısında gönüllülerin yapmış oldukları çalışmalarında çok kutsal olduğunu söyledi. Kocaman bir yüreğe sahipler dediği gönüllülerin çalışmalarını takdir eden Başkan Doğan herkesi duyarlı olmaya davet etti.

 

BAŞKAN AMCAYA TEŞEKKÜR

 

Kendileriyle yakından ilgilenen Başkan Doğan’ın Gölkaypark’ta verdiği kahvaltıda gönüllerince zaman geçiren çocuklar, güzel bir sabah geçirdiler. Kendilerini davet eden Başkan Doğan’a teşekkür eden çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

 

golkay

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz