- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 20 Şubat 2013

KYÖD’de Türkü Gecesi

KYÖD’de Türkü Gecesi
KYÖD Yönetim Kurulu  Üyesi Dr. Fatih Çağlar`ın Koordinatör, Av Didem Turan‘ın sözcü, Şahan Vacit Çelik`in  Basın-Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Seval Çizmeci, Fethi Çaçan, Aysel Beyarslan, Doğan Kiper , Ahmet Yaşar Tezulaş , Vehbi Safer, Mustafa Emre özge ve Pınar Gül`ün üye olarak görev yaptığı KYÖD  Kültür ve Sanat Komisyonu çalışmalarını  her logo-kyod dayanismageçen ay daha da artan bir tempoda sürdürüyor.

 27 Şubat Çarşamba akşamı  “KYÖD  TÜRKÜ GECELERİ ‘` ile  KYÖD Tesislerinde  yeni bir etkinliğe imza atmaya  hazırlanıyor.

Çok Zengin Fiks mönünün sadece 30 lira (içki ekstra) olarak belirlendiği gecede Kocaeli Üniversitesi`nden  Prof.Dr. Fazıl Sözen, Doç.Dr. Erdem Okay, Uzman Dr. Özgür Mehtap, KYÖD Kültür Sanat Komisyonu üyelerinden Fethi Çaçan, Seval Çizmeci, Didem Turan, Pınar Gül, Tarık Tarhan ve türkü severlerin yakından tanıdığı  Doğan Aktaş  birbirinden güzel  türküleri ile güzel saatler yaşatıcak. Şahan Vacit Çelik`te  dayanışma, özlem ve sevda  şiirlerini seslendirerek geceye katkıda bulunacak.

kyod-restaurant

Firmalar kategorisinde bulunan KYÖD’de Türkü Gecesi sitemize 20 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.498 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :