- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Nisan 2013

Kültür Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde“Kendimizi Çalıyoruz”

Kültür Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde“Kendimizi Çalıyoruz”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kültür Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde Kocaeli Büyükşehir Konservatuvarı eğitmenleri değişik bir atölye çalışması düzenleyerek Kocaeli halkı ile buluştu. Konservatuvar eğitmenleri, Sencer Özbay’ın önderliğinde yapılan atölye çalışmasında misafirlere müzik hakkında önemli bilgiler verdi.

BÜYÜK

 BEĞENİ TOPLADILAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı farklı müzik etkinlikleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Kocaeli’nde sanata hak ettiği değeri veren Büyükşehir Konservatuvarı düzenlediği atölye çalışması ile müzikseverlere farklı bir çalışma ortamı sundu. Konservatuar eğitmenleri Sencer Özbay, Caner Özkan ve baterist Yuşa Katı’nın yer aldığı atölye çalışması misafirlerden büyük beğeni topladı. Atölye çalışmasına Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim üyeleri ve öğrencileri de katıldı.

MİSAFİRLER ÇALIŞMALARA KATILDI

Uygulamalı atölye çalışması “Kendimize Çalıyoruz” programında ziyaretçilerde çalışmalara katılma fırsatı buldu. Misafirlerden çalışmaya katılmak isteyenler sahneye çıkarak Konservatuvar Eğitmeni Sencer Özbay ile birlikte kısa bir çalışma gerçekleştirdiler. Çalışma herkes tarafından beğenildi.

Firmalar kategorisinde bulunan Kültür Sanat Günleri etkinlikleri çerçevesinde“Kendimizi Çalıyoruz” sitemize 27 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 409 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz