- Hoşgeldiniz

Konservatuvarda muhteşem gitar resitali

Konservatuvarda muhteşem gitar resitali sitemize 03 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 265 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı, düzenlediği konserlerle kentin önemli akademisyen sanatçılarını vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Konservatuvarı, geçtiğimiz günlerde Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Ozan Akyatan’ı Kocaelili sanatseverlerle biraraya getirerek, unutulmaz bir konsere ev sahipliği yaptı. Ozan Akyatan’ın gitar resitali izleyenleri adeta büyüledi.

KONSERVATUVAR ÖĞRENCİLERİ KONSERİ KAÇIRMADI

Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda gerçekleşen konsere Kocaelili müzikseverlerin yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi ve Devlet Konservatuvarı öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

KLASİK VE LATİN ESERLER GİTARIN BÜYÜLÜ SESİNDE

Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Ozan Akyatan iki bölümden oluşan konserde klasik ve latin eserler seslendirdi. Gitarın büyülü sesi ve Ozan Akyatan’ın başarılı performansıyla adeta hayat bulan şarkılar izleyenler tarafından büyük beğeni gördü. Vatandaşlar ve öğrenciler beğenilerini dakikalarca süren alkışlarıyla ortaya koydu.

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü Konservatuvar Koordinatörü ve Eğitmeni Tuğçe Erenci, Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Ozan Akyatan’a teşekkür ederek çiçek verdi. Ozan Akyatan da kendisini öğrencileri ve Kocaelililerle buluşturduğu için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :