- Hoşgeldiniz

Kompozit malzeme alım ihalesi yapıldı

Kompozit malzeme alım ihalesi yapıldı sitemize 17 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 232 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından Sekapark’ta kullanılmak üzere kompozit hissedilebilir yüzey malzemeleri alımı için ihale yapıldı.

3 FİRMA TEKLİF VERDİ

Yaklaşık maliyeti 580 bin 575 TL olarak belirlenen ihaleye kompozit kimya 579 bin 137 TL, Armaplast Polyester 734 bin 330 TL, İsmet Bülent Köprülü 768 bin 320 TL teklif verdi. İhale komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonrası ihaleyi kazanan yüklenici firma ile sözleşme imzalanacak.

KULLANILACAK MALZEMELERDEN NUMUNE ALINDI

İhalede alınacak malzemelerin numuneleri ihale komisyonu tarafından alındı ve incelenmek üzere Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı’na götürüldü. Kullanılacak malzemeler kalite ve dayanıklılık testlerinden geçirilecek. İhale kapsamında 800 Mtül uyarıcı yüzey, 7000 Mtül kılavuz yüzey, 400 adet uyarıcı yüzey dönüş parçaları 135°, 400 adet uyarıcı yüzey dönüş parçaları 120°, 400 adet uyarıcı yüzey dönüş parçaları 150°, 50 adet kaldırım tipi yağmur ızgarası ve 100 adet 315 Mm vana kutusu alınacak.

MONTAJ YÜKLENİCİ FİRMADAN

İhaleyi kazanan yüklenici firmadan, kompozit kaldırım tipi yağmur ızgara ve kompozit 315 Mm vana kutusunun ve kompozit kaldırım tipi yağmur ızgaraları ve kompozitin ve vana kutularının Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı şantiyesine teslim edilmesi isteniyor. Yüklenici firmadan hissedilebilir yüzey malzemelerinin teslimi ve montajı 140 takvim günü içerisinde Sekapark alanında idarenin gösterdiği yerlere idarenin belirlediği ihtiyaç listesi dahilinde yapması isteniyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :