- Hoşgeldiniz

Koceli’li Hokeyciler yeni sezona hazırlanıyor

Koceli’li Hokeyciler yeni sezona hazırlanıyor sitemize 22 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 407 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Koceli’li Hokeyciler yeni sezona hazırlanıyor

Türk Buz Hokeyinin öncü kulüplerinden ve sayısız şampiyonluk yaşayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Buz Hokeyciler yeni sezona hazırlanıyor. Milli takımın ve Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un da uzun yıllar antrenörlüğünü yapan Tarık Göçmen, yardımcı antrenörler Eray Atalı ve Yavuz Karakoç nezaretinde çalışan buz hokeyciler bu yılda alt yapıda iddialı.

YENİ SEZONA HAZIRLANIYORLAR

Bu yıl aldığı kararla tamamen alt yapıya yönelen mavi beyazlılar, bayan, Genç, Yıldız ve Minik takımlarda liglere devam edecek. Alt yapıya yönelme kararı ile geleceğin buz hokeyi takımını oluşturmak isteyen mavi beyazlı buz hokeyciler, yeni sezon hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor.

KOCAELİ’Yİ TARAYACAKLAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları salonunda haftanın beş günü Genç, Yıldız ve Minik Buz hokeyciler, alt yapı faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Kağıtspor, her kategoride kadrosunda otuz sporcuyu oluşturmak için, Kocaeli çapında okullarda beden eğitimi öğretmenleri ile iletişime geçerek beş bin öğrenciyi taramadan geçirecek. Kadrosunda birçok milli sporcuyu yetiştiren Büyükşehir, yeni yetenekli çocukları keşfederek geleceğin Buz Hokeycilerini milli takımlar düzeyine katmak istiyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz