- Hoşgeldiniz

Kocaelispor Tesislerine “Hodri Meydan” Adı Verildi

Kocaelispor Tesislerine “Hodri Meydan” Adı Verildi sitemize 20 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.872 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaelispor Tesislerine “Hodri Meydan” Adı Verildi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaelispor için Alikahya’da yaptırdığı tesislerin ismini “Hodri Meydan” olarak nevzat-doganbelirledi.

İzmit Belediyesi bir süredir Alikahya’da Kocaelispor için tesis yapımı için çalışıyordu. Sentetik çim zemine sahip ve idari binanın da yer aldığı tesislerin inşaatı ve çevre düzenlemesi tamamlandı. Gelecek hafta hizmete açılması bekleniyor. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, tesislere isim konusunda da arayış içindeydi. Gazetelerde tesislerin isminin ne olması için anket çalışması da yaptırdı. Yeni tesislere, Kocaelispor’a hizmeti geçmiş yönetici, teknik adam veya futbolculardan birinin adının verilmesi bekleniyordu. Ancak Başkan Doğan son anda kendisi bir isim belirlemeye karar verdi ve tesislerin adını “Hodri Meydan Kocaelispor Tesisleri” yaptı. Yeni Tesislere “Hodri Meydan” adı verilmesi Kocaelispor sevdalısı “Hodri Meydan” Gurubu tarafından sevinçle karşılandı.

kocaelispor-hodri-meydan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz