- Hoşgeldiniz

Kocaeli’den Dersimspor’a Destek

Kocaeli’den Dersimspor’a Destek sitemize 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 444 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli’den Dersimspor’a Destek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Dersimspor’a yaklaşık 40 futbolcunun yararlanabileceği malzeme desteğinde bulundu. Malzemeleri Tunceli’ye getiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cemevleri Koordinatörü Mutlu Beyazgül, Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun, CHP eski Tunceli Milletvekili Sinan Yerlikaya’nın talebi üzerine böyle bir destekte bulunma kararı alındığını söyledi.

40 SPORCUYA MALZEME

Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun, barış sürecine katkı sunmak amacıyla Doğu ve Güneydoğu’da birçok ilde benzer çalışmalar yaptığını söyleyen Mutlu Beyazgül, “Sayın Sinan Yerlikaya’nın da böyle bir talebi olunca başkanımız hemen çalışmalara başladı. Yaklaşık 40 sporcunun A’dan Z’ye bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gerekli bütün eşyaları ve 80’e yakın topu Dersimspor’a teslim ettik. Amacımız Doğu ve Batı arasındaki köprüleri sağlamlaştırarak bölge ve il gözetmeksizin hepimizin dost olduğunu göstermekti. Umarız malzemelerimiz uğur getirir Dersimspor, hedeflediği başarıya bir an önce ulaşır” diye konuştu.

YARDIMLAR MUTLU EDİYOR

Dersimspor Kulüp Başkanı Erdal Güntaş da başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek şöyle konuştu: “Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Dersimspor, üç yıldır 3. Lige çıkma mücadelesi veriyor. Oldukça zor şartlarda bu mücadeleyi veriyor. Bu zorlu süreç, gönüllü yönetim kurulu üyelerimiz tarafından yürütülürken, yine dışarıdan aldığımız gönüllü yardımlar bizi son derece mutlu etmekte”

TALEP ÜZERİNE

“Bu gün de bize Kocaeli’den yardım gönderen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu beye, bu işe aracı olan eski milletvekilimiz Sinan Yerlikaya beye ve ilimize getiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cemevleri Koordinatörü Mutlu Beyazgül’e yardımlarından ötürü takımım ve yönetim kuru üyelerimiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” Beyazgül’ün getirdiği malzemeler, Dersimspor Yönetim Kurulu Üyelerinden Hikmet Köse’ye teslim edildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz