- Hoşgeldiniz

Kocaeli’deki Kuveyt’lilerden Başkana ziyaret

Kocaeli’deki Kuveyt’lilerden Başkana ziyaret sitemize 22 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş ve 357 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli’deki Kuveyt’lilerden Başkana ziyaret

Kocaeli’de yaşayan Kuveytliler, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu Büyükşehir’deki makamında ziyaret etti. Yuvacık’ta yaşamak istediklerini belirten Kuveytliler, kendilerini kentin bir parçası olarak gördüklerini söyledi.

39 KUVEYTLİ AİLE VAR

Kuveytli Ebu Suud ve Ebu Abdullah, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kocaeli’yi çok sevdiklerini belirten Suud ve Abdullah, Yuvacık’ta 39 Kuveytli ailenin yaşadığını kaydettiler. Bu sayının daha da artacağını söyleyen Kuveytliler, Başkan Karaosmanoğlu’na 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diledi.

HEM KOCAELİ HEM İNSANLARI GÜZEL

Kocaeli insanının çok sıcak olduğunu ifade eden Suud ve Abdullah, hem kentin güzelliğininin hem de kent insanının sıcaklığının burada yaşamak için önemli bir etken olduğunu belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği Kuveytli misafirlerine vazo hediye etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz