- Hoşgeldiniz

Kocaeli Ve İstanbul’da Eş Zamanlı Naşata Operasyonları

Kocaeli Ve İstanbul’da Eş Zamanlı Naşata Operasyonları sitemize 20 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.087 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Ve İstanbul’da Eş Zamanlı Naşata Operasyonları

Kocaeli ve İstanbul’da düzenlenen fuhuş operasyonunda, 12’si hayat kadını olmak üzere toplam 17 kişi gözaltına alındı.fuhus-operasyonu

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, istihbari çalışma sonucu örgütlü olarak fuhuş yaptıkları belirlenen bir grubu takibe aldı. Yaklaşık 5 ay boyunca yapılan teknik ve fiziki takibin ardından operasyon yapıldı. Kocaeli’nin Gölcük, Karamürsel, Başiskele ve Kartepe ilçeleri ile İstanbul’da belirlenen 7 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda, 12’si hayat kadını olmak üzere 17 kişi gözaltına alındı. Adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda porno film, cinsel içerikli hap, kondom, bir miktar esrar maddesi ile müşteri bilgilerinin yazılı bulunduğu ajanda ele geçirildi. Moldova, Kırgızistan,Türkmenistan ve Kazakistan uyruklu oldukları belirlenen 8 yabancı uyruklu hayat kadını, işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Bürosu’na teslim edildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz