- Hoşgeldiniz

Kocaeli ÜniversitesiMimarlık Fakültesi Dekanı Erdoğan’dan Özak’a ziyaret

Kocaeli ÜniversitesiMimarlık Fakültesi Dekanı Erdoğan’dan Özak’a ziyaret sitemize 03 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 686 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli ÜniversitesiMimarlık Fakültesi Dekanı Erdoğan’dan Özak’a ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan’ı makamında kabul etti. Büyükşehir Belediyesi’ne eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Erdoğan, bu gibi hizmetler sayesinde başarılı öğrencilerin kente kazandırıldığını ifade etti.

HİZMET BİNASINDA

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarete Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, Fakülte Dekan Yardımcısı Doç Dr. Deniz Demirarslan, Öğretim Görevlisi Mehmet Kıldış ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Tahir Akman katıldı.

BÜYÜKŞEHİR’İN EĞİTİM HİZMETLERİNE ÖVGÜ

İade-i ziyarette bulunan Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime yönelik sürdürdüğü hizmetlerin çok değerli olduğunu kaydetti. Görevine kısa bir süre önce başlayan Dekan Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bu hizmetlerin Üniversitede yürütülen çalışmaların verimine büyük katkı sağlayacağının altını çizdi.

EĞİTİME DESTEK DEVAM EDECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak ise eğitime destek için birçok hizmet verdiğini ifade ederek, “Öğrencilerimiz ülkemizin geleceği. Üniversite sınavında dereceye girenlere sıfır kilometre otomobil, 6. sınıf öğrencilerine laptop, orta öğretim öğrencilerine bisiklet hediyesi gibi eğitime teşvik amacı ile hizmetler veriyoruz. Onlar için hayata geçirdiğimiz hizmetleri artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz