- Hoşgeldiniz

Kocaeli Şehir hastanesinin protokolü imzalandı

Kocaeli Şehir hastanesinin protokolü imzalandı sitemize 16 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 762 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Şehir hastanesinin protokolü imzalandı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İstanbul’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen şehir hastaneleri imza törenine katıldı. Törende Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü’nün imza protokolü de gerçekleştirildi.

TÖREN İSTANBUL’DA YAPILDI

Sağlık Bakanlığı tarafından 14 ilde yapılacak 15 şehir hastanesi için imza töreni düzenlendi. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Başbakan Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen törende Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek ve AK Parti Kocaeli Milletvekilleri hazır bulundu.

KOCAELİ ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ

Başbakan Erdoğan’ın Türkiye’de sağlık alanında son yıllarda yaşanan olumlu gelişmeleri rakamlarla anlattığı konuşmasının ardından şehir hastanelerinin yapılacağı tüm iller için protokol imza törenine geçildi. Alfabetik sıraya göre yapılan imza töreninde Kocaeli’de yapılacak entegre sağlık kampüsünün protokolü de imzalandı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile üstlenici firmalar arasında imzalanan protokol öncesinde Başbakan Erdoğan, Vali Topaca ve Başkan Karaosmanoğlu ile konuyla ilgili görüştü.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz