- Hoşgeldiniz

Kocaeli ile Ardahan artık kardeş şehir

Kocaeli ile Ardahan artık kardeş şehir sitemize 08 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 509 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli ile Ardahan artık kardeş şehir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, kardeş şehir protokolünü imzaladı. Protokolün hayırlı olmasını dileyen Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli ile Ardahan’ın ortak projelere imza atacağını söyledi.

KARS VE ARDAHAN’I ZİYARET

Kars ve Ardahan ile kardeş şehir protokollerini imzalamak için bu iki ilimize giden Başkan Karaosmanoğlu, çeşitli temaslarda bulundu. İlk gün Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ile kardeş şehir protokolünü imzalayan Başkan Karaosmanoğlu, ikinci gün ise Ardahan’a geçerek bu ilimizle Kocaeli’ni kardeş şehri yapan protokole imza attı.

BAŞKAN’A YOĞUN İLGİ VARDI

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, Kars ile Ardahan’da hem yöneticilerden, hem de vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Ardahan Belediyesi’ndeki imza törenine katılan Başkan Karaosmanoğlu’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Metin Torunoğulları ile Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan eşlik etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz