- Hoşgeldiniz

Kocaeli Haber İş Sendikası, Bugün Genel Başkanlarını Ağırlıyor

Kocaeli Haber İş Sendikası, Bugün Genel Başkanlarını Ağırlıyor sitemize 23 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.033 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Haber İş Sendikası, Bugün Genel Başkanlarını Ağırlıyor

Türkiye Haber İş Sendikası Başkanı Veli Solak, Haber İş Kocaeli Bölge Başkanı Vural Bal’ın davetlisi olarak bugün İzmit’te olacak.

Türkiye Haber-İş Sendikası Bölge Kocaeli Başkanı Vural Bal’ın düzenlediği ve Genel Başkan Veli Solak ile tüm Yönetim vural-bal-turkiye-haber-is-sendikasi-kocaeli-bolge-baskaniKurulu’nun da katılacağı toplantı Sekapark 2.Etap’ta bulunan Özsar Restaurant’ta bugün saat 18:00’da tüm personel ile birlikte yapılacak. Genel Başkanın daveti çalışanlar arasındada memnuniyetle karşılandı.

Mart Ayında Toplu Sözleşmeye Oturulacak

Mart ayında Gelecek 2 yıl için toplu sözleşme görüşmelerine başlayacak olan sendikanın, görüşmeler başlamadan önce Genel Başkanlarının Kocaeli Bölge Başkanı Vural Bal tarafından izmit’e davet edilmesi memnuiyetle karşılandı.

Vural Bal “ tüm çalışanlarımız, işçi ve emekçi arkadaşlarımız Genel Başkanımıza direk sorularını sorup istek veya beklentilerini yine direk söyleyebileceklerdir” dedi.

Kocaeli Bölge Başkanı Vural Bal “ Genel Başkanımız sayın Veli Solak, sözleşme görüşmeleri öncesinde yoğun programına rağmen kendisini kırmayıp izmit’e geldiği için kendisine çok teşekkür ettiğini” ve” Haber-iş Genel Başkanı Veli Solak’ın, Yeni Genel Müdür Tahsin Yılmaz’la yapacağı görüşmeler neticesinde çok olumlu gelişmeler olacağına inandığını belirtti.

veli-solak-turkiye-haber-is-genel-baskani

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz