- Hoşgeldiniz

Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği, Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti

Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği, Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti sitemize 19 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 773 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği, Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti

Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği Başkanı Yusuf  Ziya Tom, yönetim kurulu üyeleri Özer Kazancı, Mustafa Kibar, Emre Kutluer, Hasan Aydınlar, Kubilay Güven ve Erkan Özdemir ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

 

SÖKTÖRÜ DEĞERLENDİRDİ

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Dernek Başkanı Yusuf Ziya Tom, İzmit’in eğlence sektörüne hakkında Başkan Doğan’ı bilgilendirdi. Sektörün daha huzurlu ve güvenli bir şekilde sürdürülebilmesi için önerilerini paylaşan ve Başkan Doğan’ın konu hakkındaki öneri ve fikirlerini soran Tom çalışmalarında Başkan Doğan’a başarılar diledi.

 

GÜVENLİK VE HİZMET KALİTESİ ÖNEMLİ

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği’nin ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirterek eğlence sektöründe güvenlik ve hizmet kalitesinin çok önemli olduğuna dikkat çekti. Daha huzurlu ve güvenli bir ortam için İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün üzerine düşen görevi yaptığını dile getiren Doğan, sektörün deneyimli isimlerini kanunlara uyan ve kaliteli hizmeti uygulamaları konusunda uyardı.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz