- Hoşgeldiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir konut projesi daha gerçekleştiriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir konut projesi daha gerçekleştiriyor sitemize 25 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 504 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir konut projesi daha gerçekleştiriyor

Doğa Evleri’nin ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir konut projesi daha gerçekleştiriyor. Yuvacık Yakamoz Konutlarının yanında inşa edilecek olan Doğa Evleri projesi, yeni bir yaşam alanı sunuyor. 6 blok 154 daireden oluşacak olan projede 2+1 78 metrekare ve 3+1 115 metrekare daireler bulunacak. Projede 52 daireden oluşan iki blok 2+1 diğer 4 blokta bulunan 102 daire de 3+1 olarak yapılacak. Daire fiyatları 69 bin 292 TL ile 111 bin 858 TL arasında değişiyor.

İSTENİLEN DAİRE SEÇİLEBİLECEK

Daire bedelinin yüzde 25’i peşinat olarak alınacak, kalan bedel ise anlaşmalı bankalardan kredilendirilecek. Satışa çıkarılan daireler içinden istenilen dairenin seçilebildiği, nokta satış yöntemi ile daire satışı yapılacak.

PROJEDE NELER VAR

Doğa evleri projesi, yeşiller içindeki güzelliği ve sahip olduğu muhteşem körfez manzarasıyla dikkat çekiyor. Site içerisinde 1 adet çocuk oyun grubu, 2 adet pergola, 1 adet çardak, 1 adet sosyal alan, açık otopark ve siteyi çevreleyen, site duvarı yer alıyor.

9 FİRMA TEKLİF VERDİ

Projenin gerçekleşmesi için Büyükşehir Belediyesi Kent Konut ihale düzenledi. İhaleye 9 firma teklif verdi. En düşük teklif 10 milyon 863 bin TL ile Ulak inşaattan gelirken en yüksek teklifi 13 milyon 990 bin TL ile Turyapı İnşaat verdi. Tekliflerin değerlendirilmesinin ardından belirlenecek olan yüklenici firma projeyi uygulayacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz