- Hoşgeldiniz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladı sitemize 18 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 510 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bütün gençlerimizin ve aziz milletimizin bayramını kutluyorum dedi.Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Geleceğin iyi yetişmiş, bedenen ve ruhen sağlıklı gençlerin ellerinde şekilleneceğini vurgulayarak, biz de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak gençlerimize Gençlik Bayramı’nda Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarından birisini armağan ediyoruz” dedi.

 

GENÇLİĞE ARMAĞAN EDİLEN BAYRAM

Başkan Karaosmanoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıktığı bu gün itilaf devletlerinin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı’nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir. Biz bu bayramları sadece biçimsel anmalarla yetinemeyiz. Bayramları ülkemizin ve kentimizin ilerlemesi, gelişmesi için bir basamak olarak görmek zorundayız. Ülkemizin ‘Muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarılması’ hedefine uygun olarak hareket etmeliyiz.

GENÇLER ÜLKENİN DİMANİZMİDİR

Ülkemizin esas vizyonu olan gençlerimizin bu vatanın kıymetini bilerek yetişmesi, ülkelerini dünyaya öncü ve örnek hale getirme azminde ve kararında olması en büyük arzumuzdur. Gençler ülkemizin dinamizmidir, hareket noktasıdır. Gençlerimiz bu ülkenin gidişatını belirleyeceklerdir. Bu nedenle onların iyi yetişmesi bizim en büyük hedefimizdir ve biz de bu uğurda canla başla çalışıyoruz.Bu duygu ve temennilerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm gençlerimizi en samimi duygularla selamlıyorum” dedi.

karaosmanoglu

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz