- Hoşgeldiniz

‘’Kocaeli bedensel engelli sporlarında çok şanslı’’

‘’Kocaeli bedensel engelli sporlarında çok şanslı’’ sitemize 13 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 423 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bedensel Engelliler Federasyonu Kocaeli il temsilcisi Bülent Cengizhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübünü ziyaret etti. Cengizhan, Kulüp Başkanı İslam Yücel’e Kağıtspor’un Bedensel Engelli spor dallarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulüp Binası’nda gerçekleşen ziyarette il temsilcisi Bülent Cengizhan, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun amatör sporlara verdiği desteği yakından takip ediyor ve görüyoruz. Başkanımızın engellilerle ilgili yaptığı tüm çalışmaları takdirle karşılıyoruz.” dedi.

KAĞITSPOR’U TAKDİR EDİYORUZ

Bedensel Engelli Federasyonu Kocaeli İl temsilcisi Bülent Cengizhan, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü bünyesinde de altı branşta engelli sporcu icra ediliyor olması ve bu sporcularımızın ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil etmesi bizleri sevindiriyor. Türkiye’de olmayan tekerlekli sandalyeli eskrim, engelli kano, engelli kürek, tekerlekli sandalyeli curling, tekerlekli sandalyeli dans, oturaklı voleybol gibi spor branşlarının da Kocaeli’de yapılmasını istiyoruz. Bu spor dalları hem kolay, hem de sporcuların başarı kazanması açısından da önemli olarak düşünüyorum. ”dedi.

MAYIS AYINDA ÇALIŞTAY YAPILACAK

Öte yandan Mayıs ayında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca engelli sporcu çalıştayının yapılacağını ifade eden Cengizhan” Çalıştaya Türkiye’nin bir çok ilinden duayen ve uzman katılımcılar gelecek. Bu Çalıştayın engelli sporuna, engellilerimize büyük imkanlar kazandıracağına inanıyoruz. ”dedi. Kulüp Başkanı İslam Yücel ise “Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu bizlere her zaman sporcuya sahip çıkmamızı istiyor. Hepimizin engelli adayı olduğu bu dünyada engelli insanlarımıza sahip çıkarak, kulübümüz bünyesinde spor yapmalarına imkan sağlıyoruz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :