- Hoşgeldiniz

Kocaeli 24 saat izleniyor

Kocaeli 24 saat izleniyor sitemize 07 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 338 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzur içinde yaşamalarını sağlamak için şehri güvenlik kameralarıyla takip ediyor. Bu kapsamda son olarak Büyükşehir Belediyesi Elektronik Sistemler Şube Müdürlüğü şehrin önemli noktalarına 170 adet kamera yerleştirdi. Kameralar sayesinde şehir 24 saat güvenlik amaçlı izleniyor.

24 SAAT İZLENİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu proje vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamayı hedefliyor. Projenin teknik altyapısı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Elektronik Sistemler Şube Müdürlüğü tarafından yapılıyor. Bu Kamera sistemleri sayesinde Kocaeli’nde günlük hareketin yoğun olduğu önemli noktalar 24 saat izleniyor ve kayıt altına alınıyor. Bu sayede vatandaşlarımız huzur içinde vakit geçiriyorlar.

TOPLAMDA 170 KAMERA

Büyükşehir tarafından şehrin farklı noktalarına 170 adet fiberoptik altyapıyla erişimi sağlanıp Büyükşehir Hizmet binasında takip edilen bilen kamera monte edildi. Bu kameralar Doğu Kışla Gençlik Parkı, Vatandaşların sıkça ziyaret ettiği parklar, Müze Müdürlüğü binası Turgut Özal, Adnan Menderes ve Mimar Sinan Köprüleri, Belediyenin arkasında yer alan açık otoparkta yer alıyor.

MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ 24 SAAT KONTROL EDİLİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından takip edilen kameraların 23 adedi Müze Müdürlüğünde yer alıyor. Müze Müdürlüğü çevresinde vatandaşların daha güvenli bir ortamda vakit geçirmesi ve gelebilecek olumsuz olayların önlenmesi aşamasında büyük katkı sağlayan kameralar 3 Megapiks4el İp kamera fiberoptik altyapısı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi merkezinden anlık olarak takip ediliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :