- Hoşgeldiniz

KO-MEK Korosundan Konser

KO-MEK Korosundan Konser sitemize 12 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 484 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

KO-MEK Korosundan Konser

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarının (KO-MEK), 9 Genel Sergi hazırlıkları başladı. KO-MEK’in müzik branşı Usta Öğreticileri ve kursiyerleri 9. Genel Sergi için hazırladıkları konserlerinin ilk dinletisini KO-MEK çalışanlarına sundu.

 

GENEL SERGİYE HAZIRLIK

Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen performans değerlendirme konserine Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım, Bölge Sorumlusu Oğuz Kaya, KO-MEK müzik kursiyerleri ve çalışanları katıldı.

ALKIŞLARLA RİTİM TUTTULAR

KO-MEK’in müzik branşı Usta Öğreticilerinden Batı müziği alanında Nihat Çolak, Refik Uğurtan, Alper Atmaca, Elif Eser Şengün, Özge Neidim ve Deniz Dişkıran 19 parça seslendirildi. Salonda bulunan konuklar şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek alkışlarla ritim tuttular.

DUYGULU ANLAR YAŞADILAR

Batı müziği dinletisinin ardından Türk Halk müziğine geçildi. Türk Halk müziğinde ise Usta Öğreticiler Nimet Karagöl, Mahir Gündoğan, Tasin Yıldırım, Erkan Çelik ve Mehtap Güzel Sürmeli 18 türkü seslendirdi. Konuklar söylenen türkülerle duygulu anlar yaşadılar.

 

PERFORMANSLARI TAM NOT ALDI

Konser sonunda Usta Öğreticiler ve kursiyerler salondan büyük alkış görürken performansları ise tam not aldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :