- Hoşgeldiniz

KO-MEK Kandıra Kurs Merkezi yeni binasına kavuşuyor

KO-MEK Kandıra Kurs Merkezi yeni binasına kavuşuyor sitemize 14 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 330 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK), bir yandan halkın talepleri doğrultusunda yeni eğitim branşları açmaya devam ederken, bir yandan da, talepleri karşılayabilmek için yeni kurs merkezleri inşa ediyor. Bu kapsamda Kandıra İlçesi’nde 1260 metrekare alana sahip yeni kurs merkezi inşaa ediliyor.

KO-MEK VE BİLGİ EVİ BİR ARADA

Kandıra Çarşı Mahallesi Orman Caddesinde, pazar yerinin karşısında inşaatına devam edilen KO-MEK Kandıra Kurs Merkezi İnşaatının da Nisan ayı içerisinde tamamlanması bekleniyor. Özellikle İnglizce, Diksiyon, Kuaförlük, Aerobik, Mefruşat, İğne Oyası gibi başvuruların yoğunlukta olduğu kurs merkezinde Kuaförlük, Aerobik, Aşçılık, Bilgisayar sınıfları ve 5 adet derslik olacak. Yapı içerisinde internet, data, akıllı tahta, projeksiyon, kamera sistemi, hırsız alarm sistemi de yer alacak.

BİLGİEVİ DE BULUNACAK

1260 metrekare kullanım alanına sahip olacak yapıda, KO-MEK kursları ve Bilgievi bir arada olacak. Vatandaşlar KO-MEK’ teki çeşitli kurslardan faydalanırken öğrenciler de Bilgievleri’nde eğitim görebilecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :