- Hoşgeldiniz

KO-MEK ailesinden yılsonu pikniği

KO-MEK ailesinden yılsonu pikniği sitemize 02 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 293 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) çalışanları için düzenlenen yılsonu pikniği Yuvacık Adagöl Tesisleri’nde yapıldı. Çalışanların katıldığı ve birçok yarışmanın düzenlendiği piknikte KO-MEK çalışanları doyasıya eğlendi.

 

PİKNİĞE ALİ YEŞİLDAL DA KATILDI

Yuvacık Adagöl Tesisleri’nde yapılan pikniğe Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Şehir Tiyatroları Şube Müdürü Turgut Çakar, Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir ve KO-MEK personeli katıldı.

 

KIYASIYA MÜCADE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Eğlenceli geçen piknikte kurs merkezleri arasında çeşitli yarışmalar düzenlendi. Ağızda Kaşıkla Yumurta Taşıma, İp Atlama, Halat Çekme, Voleybol yarışmaları renkli görüntülere sahne oldu. Ardından kazanan takımlara hediyeleri takdim edildi.

 

YILIN YORGUNLUĞUNU ATTILAR

KO-MEK çalışanları bir yıllık iş yorgunluğunu ve stresini, şölen havasında geçen yılsonu pikniğiyle attı. Renkli görüntülere sahne olan KO-MEK yılsonu pikniği çalışanlarının birbirleriyle daha da kaynaştığı ortamla son buldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :