- Hoşgeldiniz

KO-MEK Ailesi TÜYAP Fuarı’nda

KO-MEK Ailesi TÜYAP Fuarı’nda sitemize 22 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 251 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK) yöneticileri, usta öğreticiler ve kursiyerler İstanbul TÜYAP Fuarı’na katıldı. Standları gezerek pratik yapma fırsatı bulan usta öğretici ve kursiyerler, mesleki anlamda bilgilerini arttırdı.

KO-MEK TÜYAP FUARI’NDA

Eğitim kalitesi ve teknolojik gelişmeleri takip etme konusunda öne çıkan, usta öğretici ve kursiyerlerine bu noktada her zaman destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK), düzenlediği farklı organizasyonlarla her alanda eğitimlere katkı sağlıyor. Bu kapsamda Seka Kaynak Atölyesi yöneticileri İstanbul TÜYAP Fuarı gezi programı düzenledi. Programa kurs merkezlerindeki yöneticiler, usta öğreticiler ve kursiyerler olarak toplam 10 kişi katıldı.

MAKİNALARDA PRATİK YAPTILAR

Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri, Yüzey İşleme Teknolojileri, Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri standlarını gezerek pratik yapma fırsatı bulan usta öğretici ve kursiyerler, mesleki anlamda bilgilerini arttırdılar. Son teknoloji robot kaynak makinalarını, plazma kesim, lazer kesim ve Kaynak makinalarını inceleme ve fırsatı bulan usta öğretici ve kursiyerler, burada makinaları da kullanarak pratik yaptı.

‘’BU PROGRAMLAR ÇOK FAYDALI’’

Fuar gezisinden çok memnun kaldıklarını ifade eden usta öğretici ve kursiyerler, bu tür programların mesleki gelişimleri açısından çok faydalı olduğunu söyleyerek KO-MEK yöneticilerine teşekkür ettiler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :