- Hoşgeldiniz

Kerpe sahili güney sahillerini aratmıyor

Kerpe sahili güney sahillerini aratmıyor sitemize 25 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 948 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kerpe sahili güney sahillerini aratmıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kerpe sahilinde incelemelerde bulundu. Kerpe esnafı ve denize girmek için sahile gelen vatandaşlar, yapılan düzenlemeler için Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekili Işık’a teşekkür etti. Tatil için kent merkezinden ve çevre illerden gelenler, ‘’Kerpe sahili güney sahillerini aratmıyor. Kerpe’de tatil yapmak bizim için bir ayrıcalık’’ dedi.

KERPE SAHİLİNDE İNCELEME

Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekili Işık, Büyükşehir’in yaptığı düzenlemeyle bambaşka bir görünüme kavuşan Kandıra’nın Kerpe sahilini dolaştı. Kerpe esnafı ve sahile gelen vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekili Işık, sahil koridoru boyunca incelemelerde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, Kerpe sahilinde yapılan çalışmalarla ilgili Milletvekili Işık’a bilgi verdi.

GÜNEY SAHİLLERİNİ ARATMIYOR

Kerpe sahilindeki çalışmaları çok beğendiğini ifade eden Milletvekili Işık, sahilde bulunan esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti. Sahil koridoru boyunca yürüyen Başkan Karaosmanoğlu ve Milletvekili Işık’a yakın ilgi gösteren esnaf ve tatilciler, Kerpe’nin yeni vizyonuyla güney sahillerini aratmadığını söyledi ve çalışmalar için teşekkürlerini iletti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz