- Hoşgeldiniz

Kentsel dönüşümde riskli semineri

Kentsel dönüşümde riskli semineri sitemize 30 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 486 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kentsel dönüşümde riskli semineri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘’Kentsel Dönüşüm’’ konulu seminer Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personelleri Didem Ertek, Zuhal Tozlu ve Görkem Şimşek tarafından verilen seminere Mimarlar Odası, Mühendisler Odası, ilçe belediyelerinin temsilcileri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Büyükşehir personeli katıldı.

RİSKLİ YAPILAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personeli tarafından Büyükşehir Meclis Salonu’nda verilen seminerde riskli yapılar hakkında bilgiler verildi. 6306 Sayılı Kanuna göre riskli alanlarda mevzuat ve uygulama konusunda ortaya çıkacak aksaklıklar hakkında katılımcılara aktarımda bulunuldu.

 

DÖNÜŞÜM ALANLARI VE FİNANSAL DESTEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen seminer programında kentsel dönüşüm alanına giren riskli bölgelerin dönüşüm prosedürleri ve kentsel dönüşüm konusunda gerekli finansal desteğin boyutları ele alındı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz