- Hoşgeldiniz

Kent Protokolü Ve Kocaeli’ler Çınarlıdere’de Spor Yaptılar

Kent Protokolü Ve Kocaeli’ler Çınarlıdere’de Spor Yaptılar sitemize 04 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 620 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Farklı olsun, sağlıklı olsun

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, eşi Sevim Topaca, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Derince Çınarlıdere’deki sabah sporuna katıldı. Çok sayıda yürüyüş severin de bir araya geldiği programda ısınma hareketleri Artvinliler’in çaldığı Ata Barı eşliğinde yapıldı.

ATA BARI EŞLİĞİNDE ISINMA

Başkan Karaosmanoğlu, Vali Topaca ve Milletvekili Işık’ın katılımlarıyla hafta sonunda Derince Çınarlıdere’de gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşüne ilgi yoğun oldu. Kocaeli Artvinliler Derneği’nin yanı sıra kent genelindeki Artvin derneklerinin temsilcilerinin de katıldığı yürüyüşte ısınma hareketleri çalan Ata Barı eşliğinde yapıldı. Yürüyüşte Kocaeli’nde halk sağlığı için önemli çalışmalar yapan Kocaeli Üniversitesi’nin öğretim üyeleri Prof. Dr. Füsun Yıldız ile Prof. Dr. Sadettin Hülagü de hazır bulundu.

HEM SPOR HEM KAYNAŞMA

Yürüyüşe katılanlara sağlıklı bir gün dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sizinle beraber yürüdüğümüzde daha mutlu oluyoruz. Tanışıyoruz, kaynaşıyoruz, birbirimizi dinliyoruz. Bu yürüyüşlerin her mahalleye, kentin her köşesine yayılmasını arzu ediyoruz. Yürüyüş yolları kentin hemen her yerinde var. Derince Çınarlıdere gibi güzel vadilerimizi ortaya çıkarmak için ekibimizle birlikte hazırız’’ dedi. Yürüyüş öncesinde söz alan Vali Topaca, ‘’Spor sağlık demektir. Ben de spor yapan, yürüyen biriyim. Sağlıklı kalmak için ‘farklı olsun, sağlıklı olsun’ sloganına önem veriyoruz’’ ifadesini kullandı.

 

Son Güncelleme : 04.03.2013 16:54:55

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz