- Hoşgeldiniz

Kent Konut’ta Ahmet Yücesoy, genel müdür yardımcılığına getirildi

Kent Konut’ta Ahmet Yücesoy, genel müdür yardımcılığına getirildi sitemize 25 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 741 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kent Konut’ta Ahmet Yücesoy, genel müdür yardımcılığına getirildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut’ta Genel Müdür Yardımcılığı’na inşaat mühendisi Ahmet Yücesoy getirildi. Kent Konut Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Ahmet Yücesoy, İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki İnşaat Mühendisliği eğitiminden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisansı’nı yaptı.

YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı’nda doktora çalışması halen devam eden Yücesoy, Devlet Su İşleri’nin değişik kademelerinde görev yaptıktan sonra İSU Genel Müdürlüğü’nde uzun yıllar Projeler Daire Başkanlığı görevini yürüttü. Evli ve 1 kız çocuk babası Ahmet Yücesoy, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

DEMİRCİ ŞANTİYELER MÜDÜRÜ

Yücesoy, Kent Konut’ta Yasin Akın ve Alper Uzun’dan sonra üçüncü genel müdür yardımcısı oldu. Öte yandan İSU’da uzun yıllar kontrol mühendisliği yapan İslam Demirci, Kent Konut’ta şantiyeler müdürlüğü görevine getirildi. Demirci, Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Demirci, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz