- Hoşgeldiniz

KASKF’tan Yücel’e ziyaret

KASKF’tan Yücel’e ziyaret sitemize 10 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 320 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanlığı’na seçilen İslam Yücel’i, Kocaeli Amatör Spor kulüpleri Federasyonu(KASKF) Başkanı Murat Aydın makamında ziyaret etti. Seka Sporcu Eğitim Merkezi (SEKASEM)’deki yeni kulüp binasında gerçekleşen ziyarete KASKF Başkanı Murat Aydın’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mithat Ağa, Fikret Yıldız, Mustafa Salman, İsmail Hakkı Buruş ve Selim Küçükleroğlu katıldı.

AYDIN: HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette KASKF Başkanı Aydın, Kağıtspor Başkanı Yücel’e yeni görevinde başarılar diledi. Büyükşehir Belediyespor’dan övgüyle bahseden KASKF Başkanı Aydın, ”Kocaeli Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Türkiye’de amatör spor kulüpleri arasında marka olmuş bir kulüp. Aldığı başarılarla Kocaeli’nin gururu olmuş bir kulübümüz. Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip olma özelliğini de taşıyan kulübümüzün her zaman yanında ve destekçisiyiz” dedi.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spora yaptığı yardımlara da değinen Aydın, ”Sporu seven ve amatör sporun her zaman yanında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, bu kent için büyük bir şans. Türkiye’de amatör spor kulüplerine bu kadar destek olan bir başka Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu düşünmüyorum. Yapılan tesisler, alınan malzemeler, kulüplerimizin spor yapma imkanını daha da kolaylaştırıyor. Bu hizmetlerinden dolayı Sayın Başkanımız Karaosmanoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

YÜCEL: BİRLİKTE UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel, KASKF’ın çalışmalarından övgüyle bahsetti. Yücel, ”Kocaeli’de amatör sporlar diğer illere göre çok üst düzeyde. Bu çıtanın da yukarıda olmasının en büyük nedeni Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun özverili şekilde çalışmasıdır. Bu nedenle sizin başkanlığınızdaki tüm yönetim kurulu arkadaşlarını çalışmalarınızdan ötürü tebrik ederim. Biz Büyükşehir Belediyespor olarak büyük bir aileyiz. Ailemizle birlikte bundan sonra da KASKF’la birlikte uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :