- Hoşgeldiniz

Kartepe’li Muhtarlardan Büyükşehir’e Ziyaret

Kartepe’li Muhtarlardan Büyükşehir’e Ziyaret sitemize 10 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 542 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kartepe’li Muhtarlardan Büyükşehir’e Ziyaret

Başkan: Kapımız muhtarlara hep açık

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ile yönetimini kabul etti. Kocaeli genelindeki tüm muhtarların Büyükşehir’in hizmet ortağı olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Muhtarlarımıza hizmet kapımız her zaman açıktır’’ dedi.

BAŞKAN’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ile yönetim kurulunda yer alan muhtarlar, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’na köyleriyle ilgili detaylı bilgi aktaran Türker ile muhtarlar, ‘’Bugüne kadar Büyükşehir’den hep destek gördük, çok önemli hizmetler aldık. Başkanımız Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz. Ne zaman bir ihtiyacımız olsa hep yanımızda oldunuz. Halkın hayır duasını alan hizmetler yapıyorsunuz’’ ifadesini kullandı.

GÖREV FEDAKARLIK İSTER

Muhtarların görev yaptıkları köy veya mahallede halkın dert babası, dert anası olması gerektiğine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Muhtarlar, Büyükşehir olarak bizim hizmet ortağımızdır. Hepiniz seçilerek geldiniz. Bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıdığınıza inanıyorum. Halkımız kimin kendisine hizmet ettiğini, kimin içten ve samimi olduğunu çok iyi değerlendiriyor. Bu görevler fedakarlık istiyor, sevda istiyor’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz