- Hoşgeldiniz

Karate Milli Takımımız Almanya’ya Gitti

Karate Milli Takımımız Almanya’ya Gitti sitemize 03 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 268 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karate Milli Takımımız, 22. Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmek üzere, şampiyonanın yapılacağı Almanya’nın Bremen kentine gitti. 107 ülkeden 966 sporcunun katılım göstereceği şampiyonada Türkiye, 9 kadın, 13 erkek sporcuyla mücadele verecek. Milli takım kafilesinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü antrenörü İbrahim Erçin, bayanlar komitede Tuba Yenen Yakan, büyük erkekler Katada ise Mehmet Yakan yer alıyor.

16 SIKLETTE YAPILACAK

16 sıklette gerçekleşecek müsabakalar sonunda madalyaların 12’si ferdi, 4’ü takım mücadelelerinde sahiplerini bulacak. Şampiyonada iddialı olan Büyükşehirli Yakan çifti ile ilgili olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Genel Sekreteri branş sorumlusu Fatih Özkaraaslan, ‘’Kulübümüzün de antrenörü olan Milli Takım antrenörümüz İbrahim Erçin ile kulübümüzün dünya şampiyonu sporcuları Mehmet ve Tuba Yenen Yakan çifti ile gurur duyuyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçiren sporcularımızın Almanya’dan da başarılı döneceğine inanıyoruz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :