- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu YGS öğrencilerine başarı diledi

Karaosmanoğlu YGS öğrencilerine başarı diledi sitemize 23 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 453 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Karaosmanoğlu YGS öğrencilerine başarı diledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yayınladığı bir mesajla 24 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na girecek öğrencilere başarılar diledi. Çalışmanın önemine değindiği mesajında Başkan Karaosmanoğlu, lise dönemindeki dört yıllık çalışmalarının karşılığını alacak olan öğrencilerin başarıları için ailelerinin özveriyle çalıştığını hatırlattı.

HAYATTAKİ ÖNEMLİ BİR KAVŞAK

Öğrencilerin gelecekleri açısından bu sınavın önemli bir kavşak olduğunu vurguladığı konuşmasında Başkan Karaosmanoğlu, “Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak öğrencilerimize bu konuda her türlü kolaylığı sağladık. Sınav görevlileri ve sınava girecek öğrencilerimiz, belgelerini göstermeleri suretiyle 07.00 ile 16.00 saatleri arasında belediye otobüslerimizden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Ayrıca hiçbir birimimiz (İSU, Fen İşleri vb.) sınav saatlerinde öğrencilerimizin dikkatlerini dağıtmamak için gürültülü çalışma gerçekleştirmeyecekler.

SINAV SÜRESİNDE GÜRÜLTÜ ÇIKARMAYALIM

Diğer yandan değerli hemşehrilerime de seslenmek istiyorum: YGS Sınavı süresince lütfen dikkatli olalım. Çocuklarımızın hayatlarında önemli bir yeri bulunan bu sınav süresince dikkatlerini dağıtacak korna, klakson vs. sesleri çıkarmamaya gayret gösterelim” dedi.

“BAŞARINIZLA MUTLU OLUYORUZ”

Öğrencilere de seslenen Başkan Karaosmanoğlu, “Aileleriniz, sevdikleriniz sizden büyük başarı bekliyor. Sizler de başarmak, istediğiniz okulu kazanmak için yıl boyunca çalıştınız, didindiniz. Artık bundan sonra; hiç heyecana kapılmadan, önünüze gelecek olan soruları cevaplamak kalıyor. Sizlerin bu sınavlarda da başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizlerin başarısı bizleri mutlu ediyor” dedi.

BAŞARI OTOMOBİLLE ÖDÜLLENDİRİLECEK

Başkan Karaosmanoğlu, mesajında üniversite sınavında ilk yüze girerek bir lisans programına kaydını yaptıran Kocaelili öğrencilere verdiği otomobil sözünü de hatırlatarak; “Geçen senelerdeki ağabey ve ablalarınız gibi sizlere de vereceğimiz ödüllerimiz hazır. Yeter ki başarınızı gösterin. Biliyorsunuz; çalışınca oluyor, başarı sizden, ödül bizden!” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz