- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu’ Yahya Kaptan’daydı

Karaosmanoğlu’ Yahya Kaptan’daydı sitemize 08 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 620 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu’ Yahya Kaptan’daydı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Yahya Kaptan Üst Yapı Yönetimi’ni de ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yahya Kaptan’a ve Yahya Kaptan’da yaşayanlara her zaman önem verdik, değer verdik, samimiyetle hizmet ettik’’ dedi.

ÜST YAPI YÖNETİMİNE ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu’na Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki incelemelerinde Başkan Danışmanı Gültekin Görüm, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekiler, ilk olarak Yahya Kaptan Üst Yapı Yönetimi’ne konuk oldu.

SAMİMİYETLE HİZMET EDİYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu, burada Yahya Kaptan’daki blok, bölge ve üst yapı yönetimleri konusunda bilgi aldı. Yahya Kaptan sakinleri, Başkan Karaosmanoğlu’na mahalledeki çok önemli sorunların çözüldüğünü söyledi ve duyarlılığından dolayı teşekkür etti. Yahya Kaptan’da yaşayanlardan gördükleri ihtiyaçlarla ilgili de bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İzmit’in en güzel yerleşim merkezlerinden olan Yahya Kaptan’a samimiyetle hizmet ediyoruz. Yahya Kaptan’dan başlayıp Köseköy’e kadar yemyeşil ağaçlar arasında devam eden yürüyüş yolumuz bu samimiyetimizin ve hizmet anlayışımızın güzel bir örneğidir’’ ifadesini kullandı.

ALT YAPI SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ

Yahya Kaptan’da geçmişte en önemli problemin alt yapı eksikliği ve bundan kaynaklanan su baskınları olduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Akarca Deresi’nin ıslahıyla başladığımız alt yapı çalışmalarında Yahya Kaptan’ın yaşadığı problemlere kalıcı çözümler ürettik. Bugün ne kadar yağmur yağsa da Yahya Kaptan’da su baskınları yaşanmıyor. Bunun için önemli bir yatırım yaptık. Yine mahallemizin üst yapısında da kayda değer çalışmalarda bulunduk’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz