- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu Polis Haftası’nı kutladı

Karaosmanoğlu Polis Haftası’nı kutladı sitemize 09 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 380 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu Polis Haftası’nı kutladı

Polis teşkilâtının kuruluşunun 168’inci yılı sebebiyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, emniyet teşkilâtını tebrik etti. Başkan Karaosmanoğlu mesajında, toplumun huzuru ve güvenliği için canla başla çalışan ve fedakârca gayret gösteren polislerimize vefa borcumuz büyüktür dedi. Başkan Karaosmanoğlu mesajında, görevleri başında şehit ve gazi olan o kahramanların aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz dedi.

HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE YAŞIYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu mesajında devamla, “Kocaeli’miz, 1,6 milyonu aşkın nüfusuyla hızla büyüyen, gelişen; ülkemizin parlayan yıldızlarından birisi. Bu müstesna şehirde, huzur ve güven içerisinde yaşıyoruz…Bizlere bu güvenli ortamı sağlayan, Türk Polis Teşkilâtı’nın 168’inci yılında kentimizdeki huzur ve güven ortamı nedeniyle bütün emniyet mensuplarımızı tek tek tebrik ediyorum.Batı ülkelerinde başta olmak üzere, bu büyüklükteki ve özellikteki dünyadaki diğer şehirlerdeki suç oranlarına baktığımızda; Türkiye’miz ve özellikle de Kocaeli’miz, gerçekten de tam bir güven ve istikrar adası durumunda” dedi

NİCE 168. YILLARA

Komşularımızın ve diğer ülkelerin halini görüyoruz. Hükümetimizin gösterdiği üstün başarı ve istikrar sayesinde Türkiye, bölgesinde bir cazibe merkezi haline geldi. Bunun olumlu sonuçlarını çok şükür, Kocaeli’mizde ve bütün yurdumuzda görüyoruz. Toplumun güvenliğini sağlayan en önemli devlet birimlerinden birisi olan polisimizin sayesinde halkımız huzur içinde yaşıyor. Bugün sokaklarımızda güven içinde yürüyebiliyorsak, gece yatağımızda huzur içinde uyuyabiliyorsak; bunda kahraman ve fedakâr polislerimizin büyük katkısı var. Bu nedenle kendilerine müteşekkiriz. Türk Polis Teşkilâtı’nın 168’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, Nice 168 yıllara ulaşmasını diliyorum” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz