- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu Okumaktan, öğrenmekten hiç vazgeçmeyin

Karaosmanoğlu Okumaktan, öğrenmekten hiç vazgeçmeyin sitemize 13 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 570 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu Okumaktan, öğrenmekten hiç vazgeçmeyin

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 5. Kitap Fuarı’nın açılışında kendisini karşılayan Bilgievleri’nin öğrencilerine kitap okudu. Başkan Karaosmanoğlu, minik öğrencilerden okumaktan ve öğrenmekten hayatları boyunca vazgeçmemelerini istedi.

BAŞKANI BİLGİEVLERİ KARŞILADI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Kitap Fuarı’na katılan Başkan Karaosmanoğlu, fuarın girişinde Bilgievleri’nin öğrencileri tarafından karşılandı. Büyükşehir’in Kocaeli genelinde açtığı Bilgievleri’nde eğitim alan öğrenciler, Başkan Karaosmanoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundu.

BAŞKAN KİTAP OKUDU

Ellerinde okumanın ve öğrenmenin önemini anlatan dövizler taşına minik öğrencilere sevgiyle sarılan ve onların eğitime olan bu ilgilerini alkışlarla destekleyen Başkan Karaosmanoğlu, küçük öğrencilerin okuduğu kitaplarla yakından ilgilendi. Bilgievleri’nin öğrencilerine kitap okuyan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Okumak ve öğrenmek hayat boyu devam eder. Sizler de hayatınız boyunca okuyun, öğrenin ve kendisiniz geliştirin’’ öğüdünde bulundu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz