- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü’nün yönetimini kabul etti

Karaosmanoğlu, Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü’nün yönetimini kabul etti sitemize 25 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 725 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Karaosmanoğlu, Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü’nün yönetimini kabul etti

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Cengizhan ile yönetimini ve kulüpte spor yapan engelli gençleri misafir etti. ‘’Ben bir engelli dostuyum’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin de her zaman engelli dostu hizmetler ürettiğini söyledi.

ENGELSİZ SPOR KULÜBÜ

Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Cengizhan ve başkan yardımcısı Serap Korkmaz ile yöneticiler ve kulüpte spor yapan engelli gençler, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Ziyarette Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de hazır bulundu. Kulüp başkanı Cengizhan, yaptıkları faaliyetlerle ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verdi. Ziyarette engelli voleybolu, engelli basketbolu, engelli futbolu ve diğer spor dallarıyla alakalı Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verildi.

HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ

Engellilerin hayatın her alanında yer almasını arzu ettiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu nedenle engelli kardeşlerimizi çok iyi anlamak, onlarla hayatı paylaşmak, onların hayatın her alanına katılmasını sağlamak zorundayız. Ben bir engelli dostuyum. Büyükşehir Belediyemiz de engelli dostu olarak, engelli kardeşlerimizin günlük hayatını kolaylaştıracak hizmetler üretmeye devam ediyor’’ ifadesini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz