- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu, Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi

Karaosmanoğlu, Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi sitemize 18 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 775 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu, Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Karaosmanoğlu, halka hizmetin en güzel alanlarından biri olan sağlık çalışanlığının sevda ve gönül işi olduğunu söyledi.

HEMŞİRELER, EBELER VE ANNELER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Sağlık-Sen tarafından düzenlenen Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü etkinliği, Antikkapı Restaurant’ta gerçekleştirildi. Yemekli organizasyona Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık-Sen İl Başkanı Kenan Özgüler, sendikacılar, hemşireler, ebeler, sağlık çalışanları ve aileleri katıldı.

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Toplantıda söz alan genel başkan Memiş ile ebe, hemşire ve sağlık çalışanları, Başkan Karaosmanoğlu’na sağlık personeline gösterdiği yakın ilgi, verdiği destek ve 5. Kitap Fuarı’nda ebelik mesleğini tanıtan bir standın açılmasından dolayı teşekkür etti. Sağlık çalışanları, ‘’Başkanımız Karaosmanoğlu, her zaman yanımızda oldu. Kocaeli’nde sağlık çalışanlarına verdiği destekle gönlümüze taht kurdu, hemşirelerin, ebelerin ve annelerin gönlüne adını yazdırdı’’ ifadesini kullandı.

 

EN BÜYÜK NİMET SAĞLIKTIR

‘’En büyük nimet sağlıktır’’ diyerek konuşmasına başlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sağlık personeli olarak insanların en zor gününde hizmet veriyor, yanında oluyorsunuz. Tüm sağlık çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Sizlere her zaman ihtiyacımız var. Bizim görevimiz de sağlıklı kentler oluşturmak. Sağlıklı insanlar sağlıklı kentlerde yaşar’’ şeklinde konuştu. Programın sonunda Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş, kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na plaket takdim etti.

 

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz