- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlu Gebze’deydi

Karaosmanoğlu Gebze’deydi sitemize 20 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 999 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlu Gebze’deydi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze İlyasbey Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafa ve iftar alışverişi yapan vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Gebze’de yaptığımız hizmetler ve hayata geçirdiğimiz eserlerle ilçemizin yaşam kalitesi ve cazibesi arttı’’ dedi.

İLYASBEY CADDESİ’Nİ DOLAŞTI

Başkan Karaosmanoğlu’na İlyasbey Caddesi’ndeki esnaf ziyaretlerinde Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşlik etti. Başkanlar Karaosmanoğlu ile Köşker, cadde esnafını dolaştı, iftar alışverişine gelen vatandaşlarla sohbet etti. Kocaeli ve Gebze halkının güzel, huzurlu ve mutlu bir Ramazan ayı geçirmesi için Büyükşehir olarak gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, esnafa da Ramazan bereketi diledi.

GEBZE’YE 7/24 HİZMET

Gebze halkından her zaman yakın bir ilgi ve destek gördüklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Gebze’yi ve Gebzelileri çok seviyoruz, bu sevgimizi de Gebze’ye 7 gün 24 saat hizmet ederek gösteriyoruz. Yıllar önce çizmeyle dolaşabildiğimiz Gebze caddelerinde bugün örnek ve model bulvarlarımız var. Arıtma tesisiyle, sahilleriyle, tarihi binalarıyla ve kent meydanıyla Gebze’nin yaşam kalitesi ve cazibesi her geçen gün artıyor’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :