- Hoşgeldiniz

Karaosmanoğlı,Çevreye duyarlı sanayici İstiyoruz

Karaosmanoğlı,Çevreye duyarlı sanayici İstiyoruz sitemize 04 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 551 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karaosmanoğlı,Çevreye duyarlı sanayici İstiyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Sanayi Odası(KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile yeni yönetimini kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde çevreye duyarlı sanayicinin her zaman yanında olduklarını söyledi.

KSO YÖNETİMİ ZİYARET

KSO Başkanı Zeytinoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerini kabul etmesinden dolayı teşekkür eden Zeytinoğlu, 68 kişilik KSO meclisinin Türkiye’nin temsil kabiliyeti açısından en güçlü ve örnek meclisi olduğunu ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu’nun görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğuna değinen Zeytinoğlu, ‘’Başkanımız Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde sanayici için büyük bir destek ve şanstır’’ ifadesini kullandı.

KSO ÖRNEK OLMALIDIR

Havayı, suyu ve toprağı kirletmeyen, çevreye duyarlı sanayi ve sanayicinin her zaman yanında olduklarını kaydeden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli, Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir. Kocaeli’nin sanayi odası da Türkiye’ye örnek ve güçlü olmalıdır. KSO’nun kent sanayisi için rehber ve lokomotif olduğuna inanıyorum. Üretimin önündeki engelleri aşarak ihracata katkı sunmaya devam etmeliyiz. Kocaeli’ndeki sanayi kuruluşlarımızı ziyaret ediyorum ve üretimlerini gördükçe, iş barışını gördükçe mutlu oluyorum’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz